PUPPIES!
SZCZENIĘTA!4 maja 2018 roku na świat przyszły szczenięta z naszego wymarzonego skojarzenia:
- mama: Mł.Ch.Pl. TOMIJU GO Akogareno
tata: Mł.Ch.Pl., Ch.Pl., Mł.Zw.Klubu 2013, Zw.Klubu 2014 i 2015 UGOKI Kazoku Kanshin
Jest to pierwszy miot po naszym pięknym i utytułowanym reproduktorze.

Urodziły się 4 suczki (2 czerwone i 2 pręgowane) i 2 pieski (czerwony i pręgowany). Szczenięta będą gotowe do odbioru po przeglądzie hodowlanym tj. po 3 lipca 2018 roku.

Zainteresowanych nabyciem szczeniaczka zapraszamy do kontaktu z nami.


RODOWÓD SZCZENIĄT
 

Narodziny szczeniąt to zawsze ogromne wydarzenie w naszej hodowli. Szczeniaczki rodzą się i wychowują w naszym domu, mają stały kontakt z nami, naszymi psami i kotami oraz z systematycznie odwiedzającymi nas przyjaciółmi i ich dziećmi. Ponieważ mamy wielki ogród poznają także ten większy i jakże ciekawszy dla nich świat. 

Nie jest nam obojętne w jakie ręce trafiają nasze maluszki. Oczywiście chcielibyśmy by brały udział w wystawach, jednak to nie jest dla nas najważniejsze. Przede wszystkim liczy się dla nas to, aby były kochane i miały prawdziwy, ciepły dom na który przecież każdy psiak zasługuje, by były szczęśliwe, zdrowe i tryskały energią. 

Z każdym z przyszłych opiekunów naszych maluszków spisujemy umowę. Przy podpisaniu umowy przedstawiamy kartę miotu oraz protokół przeglądu miotu. Szczeniaki trafiają w ręce nowych opiekunów odrobaczone i zaszczepione. Opiekunowie otrzymują metryczkę i książeczkę zdrowia swojego pupila. 

Z nowymi opiekunami szczeniąt z naszej hodowli staramy się utrzymywać stały kontakt. Nieustannie oczekujemy na kolejne wiadomości oraz zdjęcia ich pupili. Cieszymy się bardzo z każdego listu, e-mail’a czy telefonu od nich.Akita Kennel - Kazoku Kanshin - PUPPIES! SZCZENIĘTA!
Akita Kennel KAZOKU KANSHIN, akity, akity.org, akita inu, japonia, japońskie psy, hodowla psów, kenel, akita, hodowla akity, akita hodowle, akita hodowla, kazoku kanshin, arashi tajgeta, asztar imaginacja, aida puchate liski, aidka, asztarek, aszi, akita japońska, wystawy, związek kynologiczny, częstochowa